Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

Na Slávii jsme nestačili

Šestnácté kolo futsalové A-divize bylo pro náš tým smutné. I když jsme se celý týden připravovali na tento zápas s lídrem soutěže, nestačili jsme na něho. V prvním poločase jsme nehráli špatně, dařila se kombinace, ale koncovka byla velice špatná. Šance, které jsme si vypracovali, jsme nedokázali proměňovat. Poločas 3:1 naznačoval, že to dnes opravdu nebudeme mít lehké.

Do druhého poločasu jsme vlétli úspěšně a hned v první minutě snížili stav na 3:2. Pak začal úřadovat zase soupeř a my se nadále trápili koncovkou. Ke konci zápasu naší střeleckou nemohoucnost potvrdil i Milan Soukup, když neproměnil pokutový kop. Konečný stav 6:3, to pro nás není moc dobré. Na první místo v průběžné tabulce už ztrácíme osm bodů. Do konce soutěže zbývá ještě šest kol, to je celkem osmnáct bodů, které můžeme získat. Tak uvidíme, zda se nám zase začne dařit.

Futsal :16.kolo A – Divize

Slávia TU Liberec – FC Démoni Česká Lípa 6:3 ( 3:1 )

Příští zápas se koná v Kladně 13.2.2011 v 11.10 hod. Utkáme se s FC Brandýsek.

Sestava: Michálek Marek, Pavlíček Radim, Zelenka Michal, Zdich Václav, Dutka Jakub, Heřmánek Aleš, Rameš David, Půlpán Lukáš, Švec Martin, Mikysa Lukáš, Soukup Milan, Kaňkovský Karel.

Střelci: Heřmánek Aleš 2x, Zelenka Michal 1x

Rozhodčí: Hanzlík Jiří, Šmíd Jiří