Dnes je 29. 09. 2024
svátek má Michal

Karate klub SPORT RELAX byl 10 x na pódiu

Vyhlášení tradiční ankety Sportovec Českolipska se odehrálo ve středu 6. 2. 2019 v českolipském kulturním domě Crystal v České Lípě, kde na slavnostním galavečeru byli oceněni nejúspěšnější sportovci za rok 2018.

Letos jsme na pódium vstoupili desetkrát, což je historicky ,,nejúspěšnější sportovec“. Zaplněné hlediště aplaudovalo nejen našim sportovcům, ale všem oceněným. Potlesk patřil i aktérům doprovodného programu a zejména skvělému moderátorovi Radku Šilhanovi.

První vyhlašovanou kategorií byly mládežnické týmy, když děvčata ve složení Barbora Znamenáčková a Adéla Šinerová obsadily nejvyšší příčku.Druhý mládežnický tým chlapců David Minárik, Sodkherlen Ulziiorshikh a Jakub Vavřinčik bral skvělé čtvrté místo.

V následující kategorii mládež jednotlivec jsme měli tři zastoupení. Barbora Znamenáčková, Adéla Šinerová a David Kavalír. Ti se prosadili v silné mládežnické konkurenci a klub mohl oslavovat páté místo Davida Kavalíra, třetí místo Adély Šinerové a obhájit vítězství se povedlo již potřetí Barboře Znamenáčkové.

Pavel Znamenáček byl zařazen do nominace trenérů roku. Tuto kategorii díky odborníkům a fanouškům vyhrál již popáté. Jsme velice potěšen a hrdý na své svěřence, díky jimž jsem na tomto postu.

V tradiční anketě pořádané Deníkem společně s Českou unií sportu, SPORT ACTION, s.r.o. a městy českolipského regionu mohli hlasovat i čtenáři, kteří nejvíce hlasů dali šéftrenérovi českolipských karatistů Pavlu Znamenáčkovi, který se tak stal Hvězdou Deníku.

V nejprestižnější kategorii dospělých jsme měli tři zastoupení. Na sedmém místě byla oceněna Božena Pavlasová, páté místo čekalo na Ondřeje Samka a cenný post v podobě čtvrtého místa byl Karin Košíkové.

Všem nominovaným gratulujeme k úspěchu a děkujeme za podporu našim partnerů, městu Česká Lípa, Libereckému kraji, mediálním partnerům a fanouškům klubu KARATE SPORT RELAX .

Nejúspěšnější sportovec Českolipska a celkové pořadí

Dospělí – jednotlivci:
1. Bogar Kryštof – OK Jiskra Nový Bor, MTBO
2. Čížek Pavel – Powerlifting Kamenický Šenov, silový trojboj
3. Petr Ondřej – Nový Bor, terénní triatlon (XTERRA)

4. FC Démoni Česká Lípa, futsal
5. Sportovně střelecký klub Manušice, sportovní střelba (oba nominované týmy měly stejně bodů – SSK Manušice tým ve složení Širlová, Hubená, Kailová obsadil 2. místo MČR VzPu 40 ženy, SSK Manušice tým ve složení Širlová, Hubená, Kučerová skončil na 2. místě MČR SM 60 ženy)