Dnes je 29. 09. 2024
svátek má Michal

V České Lípě proběhlo Mistrovství ČR v karate

Český svaz karate FSKA a pořádající klub KARATE SPORT RELAX organizoval v sobotu 24.11.2018 ve Sportovní hale v České Lípě M ČR. Příprava byla velmi náročná, jelikož jsme mohli soutěž stavět až od 22,30. Vše se zvládlo díky našim členům, kterým moc děkuji.

Očekávali jsme, že i letošní mistrovství bude mít vysoký kredit, což se potvrdilo. Boje v silně obsazených kategoriích jednotlivců, ale i týmů byly neúprosné a vítězové měli medaili zaslouženou. Velké medaile a krásné poháry předávala nově zvolená starostka České Lípy Ing. Jitka Volfová, které za návštěvu děkujeme.

Přítomna byla Česká televize ČT sport a ČT Déčko - dětský kanál, který si vybral mládežnické kategorie dívek a chlapců. Udělali s úspěšnými karatisty medailonek, natočili zahajovací ceremoniál a bedlivě sledovali výkony závodníků. Vše můžete zhládnout 15.12.2018 na Déčku a ve sportovních zprávách ČT sport.

Také děkujeme městu Česká Lípa, Libereckému kraji a České unii bojového umění a našim partnerům.

2. místo kata tým sži: Zítko Petr, Najman Matyáš a Burián Jakub

2. místo kata tým dorost: Minárik David, Vavřinčík Jakub a Sodkherlen Ulziiorshikh

Kata duo: 5x bronz

3. místo sži: Burián Jakub a Najman Matyáš

3. místo sže: Znamenáčková Adéla a Pokorná Natálie

3. místo mže: Váchová Daniela a Véghová Stella

3. místo dorost: Vavřinčík Jakub a Minárik David

3. místo dorost: Fiala Jakub a Vácha Pavel