Dnes je 29. 09. 2024
svátek má Michal

Závodníci SPORT RELAX slavili úspěch na Sportovci roku 2019

Vyhlášení tradiční ankety se odehrálo ve středu 5. 2. 2020 v českolipském kulturním domě Crystal v České Lípě, kde na slavnostním galavečeru byli oceněni nejúspěšnější sportovci za rok 2019. Závodníci SPORT RELAX letos na pódium vstoupili devětkrát.

První vyhlašovanou kategorií byly mládežnické týmy, kde děvčata ve složení Adéla Znamenáčková, Vanesa Klimplová a Natálie Pokorná obsadily nejvyšší příčku. Za loňský rok měl klub v této kategorii také prvenství a jsme velmi rádi za tento post.

V následující kategorii mládež jednotlivec jsme měli dvě zastoupení, a to v Adéle Šinerové a Adéle Znamenáčkové. Ty se prosadily v silné mládežnické konkurenci a Adélka Šinerová, která absolvovala jen půlku sezóny z důvodu studia v USA, vystoupala se svými výsledky na 4. příčku. Velké překvapení bylo vítězství Adélky Znamenáčkové, která převzala ,,zlaté žezlo" za sestru Barboru.

Trenér Pavel Znamenáček byl zařazen do nominace trenérů roku a obsadil 2. příčku. "Opět musím poděkovat svým svěřencům, díky nimž jsem na tomto postu," řekl trenér k letošnímu umístění.

V kategorii družstev dospělých náš klub zastupoval kata tým ve složení Patrik Gašpar, Jakub Fiala a Pavel Vácha, kteří obsadili 2. místo, což považujeme za velký úspěch.

V kategorii mimořádný výkon obsadila Barbora Znamenáčková 2. příčku za start v ultimátní lize karate v Indii.

V nejprestižnější kategorii dospělých se do nominace dostala Karin Košíková a Barbora Znamenáčková. Nakonec si 10. příčku připsala Karin Košíková a Barbora Znamenáčková obsadila 4. příčku.

Ještě nás čekalo velké překvapení, jelikož trenér SPORT RELAX Pavel Znamenáček byl uveden do SÍNĚ SLÁVY. "Byl jsem mile překvapen a s úctou a pokorou k ostatním toto ocenění přijímám."

Zaplněné hlediště aplaudovalo nejen našim sportovcům, ale všem oceněným. Potlesk patřil i aktérům doprovodného programu a zejména skvělému moderátorovi Radku Šilhanovi.

Všem nominovaným gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu. Děkujeme za podporu našim partnerům, městu Česká Lípa, Libereckému kraji, mediálním partnerům a fanouškům klubu KARATE SPORT RELAX .

1. místo tým mládeže: Vanesa Klimplová, Adéla Znamenáčková a Natálie Pokorná
1. místo jednotlivec mládeže: Adéla Znamenáčková
4. místo jednotlivec mládeže: Adéla Šinerová
2. místo trenér roku: Pavel Znamenáček
2. místo mimořádný výkon: Barbora Znamenáčková
síň slávy: Pavel Znamenáček
2. místo tým dospělí: Patrik Gašpar, Jakub Fiala a Pavel Vácha
4. místo jednotlivec dospělí: Barbora Znamenáčková