Dnes je 27. 09. 2024
svátek má Jonáš

Starší dorostenci České Lípy postoupili do 1. ligy

Hned v úvodu utkání zvýšil teplickou šanci na postup gólem Jindra. Česká Lípa ale vzápětí odpověděla gólem Věcheta. Do poločasové přestávky se již nic zajímavého nestalo a týmy odcházeli do šaten se smírným výsledkem.

Do druhého poločasu nastoupila Česká Lípa jako politá živou vodou. Ve 36. minutě si Radim Věchet pohrál s celou obranou hostů a s přehledem dopravil míč do brány. Ve 39. minutě poprvé zahrozili hosté, ale ofsajd systém českolipských fotbalistů zapracoval na jedničku. Hostům se podařilo vystrašit obranu ještě jednou ve 40. minutě, kdy Hrdlička nastřelil z hranice šestnáctky tyč. Ve 45. minutě se dostal k míči domácí Radhaus a střelou k tyči zvýšil na 3:1. Hned za 2 minuty unikl českolipský Nevrlý po levém křídle a z úhlu překonal brankáře - 4:1. V 69. minutě se radovali domácí popáté, rohový kop a Holub přesně umístil hlavou míč do brány. Ještě v 73. minutě se dostal k vyraženému míči nejmladší hráč Norek a poslal ho do prázdné teplické svatyně. 6:1.

sestava: Teplice: Zacharda - Týce, Černoch, Holubička, Kříž, Kazan, Hrdlička, Králík, Flanin, Horosoch, Závorský

Česká Lípa: Benda - Zelinka, Dutka, Nováček, Nevrlý, Radhaus, Dušánek, Holub, Věchet, Souček, Vokoun